Біометричний зчитувач ZKTeco FR1300[ID] відбитків пальців і карт EM-Marine
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип карт | EM-Marine |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця, Карта, Код |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Клавіатура | Так |
| Інтерфейси зв'язку | RS485 |
| Живлення | DC 12 В |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 88 / 88 / 33.6 мм |
| Комплектація | Інструкція, Зчитувач, З’єднувальні дроти, Карта RFID, Монтажний комплект |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Біометричний зчитувач ZKTeco FR1300[ID] відбитків пальців і карт EM-Marine
Біометричний зчитувач ZKTeco FR1300[ID] для ідентифікації користувачів за відбитками пальців або безконтактної картки. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Зчитувач використовується в корпоративних системах, офісах, банках, громадських приміщеннях тощо. Він поєднує в собі надійність, безпеку та простоту використання для забезпечення ефективного контролю доступу та ідентифікації осіб.
Ключові властивості
* Призначений для ідентифікації користувачів за відбитками пальців, безконтактної карти та коду.
* Надійний захист забезпечують 15 режимів верифікації: по відбитку, карті доступу, паролю та їх комбінацій.
* Оптичний сенсор забезпечує коректне зчитування.
* Стандарт карт: EM-Marine.
* Легкий доступ надає кнопка дзвінка на передній панелі пристрою.
* Сумісний з контролерами ZKTeco.
* Звуковий та 2 світлодіодних індикатори забезпечують додатковий рівень зручності та сприяють ефективності використання зчитувача.
* Призначений для настінного монтажу.
* Живлення: DC 12В 3А.
* В комплекті: зчитувач, RFID карта, з'єднувальні дроти, монтажний комплект, інструкція до встановлення.
* Робоча температура при 0°C ~ +45°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розмір: 88 / 88 / 33.6 мм.