Зчитувач ZKTeco KR101E для карт і брелоків EM-Marine
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип карт | EM-Marine |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Дальність зчитування | 10 см |
| Живлення | DC 6-14 В |
| Струм споживання | 70 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 78 / 43 / 17 мм |
| Комплектація | Інструкція, Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач ZKTeco KR101E для карт і брелоків EM-Marine
Зчитувач ZKTeco KR101E для зчитування карт і брелоків стандарту EM-Marine з дальністю 10 см. Зчитувач легко інтегрується з пристроями контролю доступу через протокол Wiegand. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока, браслета й передавати його контролеру.
Ключові властивості
* Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування міток карт і брелоків EM-Marine.
* Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
* Дальність зчитування – 10 см.
* Конфігурування пристрою через інтерфейси Wiegand 26, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
* Призначений для настінного монтажу.
* Живлення: DC 6-14 В.
* Корпус зчитувача виконаний з міцного пластику, що подовжує термін його експлуатації.
* Клас захисту: IP65, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу та вологи, а також стійкість до перепадів температур.
* Робоча температура при -20°C ~ +65°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Матеріал: пластик.
* Розмір: 78 / 43 / 17 мм.