Зчитувач ZKTeco KR602E для карт і брелоків EM-Marine з клавіатурою
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип карт | EM-Marine |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Клавіатура | Так |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Дальність зчитування | 10 см |
| Живлення | DC 6-14 В |
| Струм споживання | 70 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP64 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 86 / 86 / 20 мм |
| Комплектація | Інструкція, Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач ZKTeco KR602E для карт і брелоків EM-Marine з клавіатурою
Зчитувач ZKTeco KR602E для зчитування EM-Marine карт і брелоків на відстані до 10 см з вбудованою клавіатурою. Зчитує наявні коди та передає його контролеру. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока та браслета EM-Marine й передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
* Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування EM-Marine карт і брелоків.
* Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
* Дальність зчитування – 10 см.
* Конфігурування пристрою через інтерфейс Wiegand, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
* Звуковий та світловий індикатори забезпечують додатковий рівень зручності та сприяють ефективності використання зчитувача.
* Струм – 70 мА.
* Призначений для настінного монтажу. Прилад підходить для внутрішнього або зовнішнього встановлення.
* Живлення: 6-14 В.
* Клас захисту: IP64, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу, а також стійкість до перепадів температур.
* Робоча температура при -20°C ~ +65°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розмір: 86 / 86 / 20 мм.