USB-зчитувач ZKTeco CR20MW для зчитування і запису карт Mifare
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Тип карт | Mifare |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Дальність зчитування | 3 см |
| Живлення | DC 5 В |
| Струм споживання | 102 мА |
| Особливості | Запис карт |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 117.2 / 66.2 / 17 мм |
| Вага | 120 г |
| Комплектація | Інструкція, Зчитувач, Кабель USB-USB |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару USB-зчитувач ZKTeco CR20MW для зчитування і запису карт Mifare
USB-зчитувач ZKTeco CR20MW для зчитування і запису карт зі стандартом Mifare та дальністю зчитування 3 см. Він оснащений світлодіодним і звуковим індикаторами, що спрощують процес зчитування карт.
Застосування
Призначений для зчитування та запису магнітних карт в системах контролю і керування доступом. Пристрій може зчитувати та записувати унікальний ідентифікаційний код карти та передавати його до програмного забезпечення системи контролю доступу для подальшої обробки.
Ключові властивості
* USB-зчитувач для банківських карт зі стандартом Mifare 13.56 МГц та дальністю зчитування 3 см.
* Підтримує роботу з операційними системами Windows, Linux та Android, що дозволяє використовувати його з різноманітними гаджетами.
* Інтерфейс: USB, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
* Двоколірна світлодіодна і звукова індикація зчитування.
* У комплекті набір розробників (SDK), який дозволяє легко інтегрувати цей пристрій з програмним забезпеченням (ПЗ), що використовується.
* Максимальний струм споживання: 102 мА.
* Живлення: USB 5 В.
* Робоча температура при 0°C ~ +70°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
* Розмір: 117.2 / 66.2 / 17 мм.