вверхвниз

Зчитувач USB ZKTeco CR20E для зчитування карток EM-Marine 107369
- Готово до відправки
- Код: 107369
1 162 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
USB-зчитувач ZKTeco CR20E для зчитування карт EM-Marine
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип карт | EM-Marine |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Живлення | DC 5 В |
| Струм споживання | 80 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 117.2 / 66.2 / 17 мм |
| Вага | 120 г |
| Комплектація | Інструкція, Зчитувач, Кабель USB-USB |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162 ₴






