Зчитувач ZKTeco ProID10WE для карт і брелоків EM-Marine вологозахищений
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип карт | EM-Marine |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Дальність зчитування | 3.5 см |
| Живлення | DC 7-13 В |
| Струм споживання | 80 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик,Полікарбонат |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 80.5 / 44 / 15 мм |
| Комплектація | Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач ZKTeco ProID10WE для карт і брелоків EM-Marine вологозахищений
Зчитувач ZKTeco ProID10WE для зчитування EM-Marine карт і брелоків на відстані до 3.5 см. Зчитує наявні коди та передає його контролеру. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати ідентифікатори стандарту EM-Marine та передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
* Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування EM-Marine карт і брелоків.
* Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
* Дальність зчитування – 3.5 см, час зчитування – до 300 мс.
* Конфігурування пристрою через інтерфейс Wiegand, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
* Триколірний світлодіодний та звуковий індикатори забезпечують додатковий рівень зручності та сприяють ефективності використання зчитувача.
* Струм – менше ніж 80 мА.
* Призначений для настінного монтажу. Водонепроникна конструкція, що підходить для внутрішніх або зовнішніх застосувань.
* Живлення: DC 7-13 В.
* Клас захисту: IP65, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу.
* Робоча температура при -20°C ~ +65°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
* Розмір: 80.5 / 44 / 15 мм.