Біометричний зчитувач ZKTeco SLK20R відбитків пальців
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Живлення | DC 5 В |
| Індикація | Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 49 / 44 / 20 мм |
| Вага | 20 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Біометричний зчитувач ZKTeco SLK20R відбитків пальців
Біометричний зчитувач ZKTeco SLK20R для ідентифікації користувачів за відбитками пальців. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Зчитувач використовується в корпоративних системах, офісах, банках, громадських приміщеннях тощо. Захоплює зображення відбитка пальця та завантажує в систему. Він поєднує в собі надійність, безпеку та простоту використання для забезпечення ефективного контролю доступу та ідентифікації осіб.
Ключові властивості
* Призначений для ідентифікації користувачів за відбитками пальців.
* Захоплення високоякісних зображень за допомогою 2 Мп камери.
* Високошвидкісний сенсорний SilkID сканер відбитка пальців забезпечує коректне зчитування та швидкого розпізнавання сухих, мокрих та грубих відбитків пальців.
* Підтримує функцію детектування підроблених відбитків.
* SDK для розробки власних застосунків, підтримка Windows, Linux, Android.
* Низьке споживання в режимі очікування..
* Підтримує роздільну здатність 500 dpi та 256 Gray.
* Інтерфейс: USB 2.0.
* Світлодіодний індикатор забезпечує додатковий рівень зручності та сприяє ефективності використання зчитувача.
* Живлення: USB 5В.
* Просте настільне підключення та надійні матеріали.
* Робоча температура при -20°C ~ +55°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розмір: 49 / 44 / 20 мм.