Зчитувач UHF ZKTeco UHF5E Pro дальної дії
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Тип карт | UHF |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Інтерфейси зв'язку | RS485,USB,Wiegand |
| Дальність зчитування | 4 м |
| Живлення | DC 9-15 В |
| Потужність споживання | 1.2-4.2 Вт |
| Світлова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 309 / 309 / 68 мм |
| Вага | 1800 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач UHF ZKTeco UHF5E Pro дальної дії
UHF зчитувач третього покоління ZKTeco UHF5E Pro зі збільшеною відстанню зчитування до 2 ~ 8 м (ручне зчитування) 4 м, працює з мітками стандарту UHF 865-868 МГц. Відрізняється надійністю, великим терміном служби, захистом від негативних факторів зовнішнього середовища і великим радіусом зчитування, що значно збільшує області застосування даної моделі.
Застосування
Використовується для безконтактного зчитування RFID міток. Він забезпечує швидкий та надійний доступ до об'єктів без потреби фізичного контакту зі зчитувачем, що особливо корисно у сферах контролю доступу персоналу та в системах керування транспортними засобами.
Ключові властивості
* UHF зчитувач третього покоління ZKTeco зі збільшеною відстанню зчитування до 2 ~ 8 м (ручне зчитування) 4 м, працює з мітками стандарту UHF 865-868 МГц.
* Інтерфейс зчитування та передачі даних Wiegand, RS485 та USB для конфігурації.
* RS485: baud rate 9600, 19200, 38400, 57600, 115200 (за замовчуванням).
* Швидкість передачі даних, енергоефективність та здатність до зчитування з великої відстані забезпечують протоколи EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C.
* Режими роботи: зчитувати постійно (за замовчуванням) / зчитувати за подією.
* Потужність сигналу: 19 – 33 dBm.
* Коефіцієнт посилення антени: 9 dB.
* Живлення: DC 9–15 В.
* Клас захисту: IP67.
* Потужність споживання: 1.2 – 4.2 Вт.
* Робоча температура при -20°C ~ +60°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
* Розміри 309 / 309 / 68 мм.