вверхвниз

Зчитувач ZKTeco KR310 для міток NFC, карт та брелок EM-Marine та Mifare вологозахищений. 115886
- Готово до відправки
- Код: 115886
988 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Зчитувач ZKTeco KR310 для міток NFC, карт і брелоків EM-Marine та Mifare вологозахищений
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Тип карт | EM-Marine, Mifare, NFC |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine,Mifare,NFC |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Дальність зчитування | 10 см |
| Живлення | DC 6-14 В |
| Струм споживання | 70 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 77.5 / 42.8 / 16.5 мм |
| Комплектація | Інструкція, Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988 ₴







