Зчитувач EM-Marine ZKTeco MR101[ID] для карт EM-Marine і брелоків вологозахищений
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип карт | EM-Marine |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Дальність зчитування | 8 см |
| Живлення | DC 9-24 В |
| Струм споживання | 35 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 103 / 48 / 19 мм |
| Вага | 300 г |
| Комплектація | Інструкція, Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач EM-Marine ZKTeco MR101[ID] для карт EM-Marine і брелоків вологозахищений
Зчитувач ZKTeco MR101[ID] для зчитування EM-Marine карт і брелоків на відстані до 3-8 см. Зчитує наявні коди та передає його контролеру. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти або брелока та передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
* Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування EM-Marine карт і брелоків.
* Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
* Дальність зчитування: 3-8 см.
* Конфігурування пристрою через інтерфейс Wiegand, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
* Світлодіодний та звуковий індикатори забезпечують додатковий рівень зручності та сприяють ефективності використання зчитувача.
* Максимальний струм – 35 мА.
* Призначений для настінного монтажу.
* Живлення: 9-24 В.
* Клас захисту: IP66, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу.
* Робоча температура при -40°C ~ +60°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
* Розмір: 103 / 48 / 19 мм.