Зчитувач ZKTeco KR702E для карт і брелоків EM-Marine з клавіатурою вологозахищений
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип карт | EM-Marine |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Клавіатура | Так |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Дальність зчитування | 8 см |
| Живлення | DC 12 В |
| Струм споживання | 90 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 113 / 75 / 16 мм |
| Комплектація | Інструкція, Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач ZKTeco KR702E для карт і брелоків EM-Marine з клавіатурою вологозахищений
Зчитувач ZKTeco KR702E для зчитування EM-Marine карт і брелоків на відстані до 8 см з вбудованою клавіатурою. Зчитує наявні коди та передає його контролеру. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока та браслета EM-Marine й передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
* Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування EM-Marine карт і брелоків.
* Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
* Дальність зчитування – 8 см, час зчитування – 80 мс.
* Конфігурування пристрою через інтерфейс Wiegand, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
* Звуковий та світловий індикатори забезпечують додатковий рівень зручності та сприяють ефективності використання зчитувача.
* Струм – 90 мА.
* Призначений для настінного монтажу. Прилад підходить для внутрішнього встановлення.
* Живлення: 12 В.
* Клас захисту: IP65, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу та вологи, а також стійкість до перепадів температур.
* Робоча температура при 0°C ~ +70°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розмір: 113 / 75 / 16 мм.