Біометричний зчитувач ZKTeco ZK8500R[ID] SLKID відбитків пальців і карт EM-Marine
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип сенсора | SilkID |
| Тип карт | EM-Marine |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця, Карта |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Живлення | DC 5 В |
| Струм споживання | 300 мА |
| Індикація | Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 124.5 / 102 / 34 мм |
| Вага | 270 г |
| Комплектація | Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Біометричний зчитувач ZKTeco ZK8500R[ID] SLKID відбитків пальців і карт EM-Marine
Біометричний зчитувач ZKTeco ZK8500R[ID] SLKID для ідентифікації користувачів за відбитками пальців або безконтактної картки. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Зчитувач використовується в корпоративних системах, офісах, банках, громадських приміщеннях тощо. Захоплює зображення відбитка пальця або зчитувати серійний номер карти та завантажує в систему через інтерфейс USB. Він поєднує в собі надійність, безпеку та простоту використання для забезпечення ефективного контролю доступу та ідентифікації осіб.
Ключові властивості
* Призначений для ідентифікації користувачів за відбитками пальців або безконтактної карти.
* Зчитує карти зі стандартом EM-Marine 125 кГц.
* Високошвидкісний сканер відбитка пальців SilkID та сенсор CMOS 0.3МП забезпечує коректне зчитування з ефективною площею сканування 13.24 x 15.7 мм.
* SDK для розробки власних застосунків.
* Операційна система: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 (32/64 bit).
* Інтерфейс: USB 2.0 / USB1.1 / USB1.0 тип A.
* Вбудована система мікросхеми SoC має вбудовану операційну систему RTOS, яка може обробляти завдання в реальному часі.
* Працює з роздільною здатністю 500 dpi та якістю зображення 280 х 360.
* Світлодіодний індикатор забезпечує додатковий рівень зручності та сприяє ефективності використання зчитувача.
* Живлення: 5В.
* Градація сірого: 256.
* Робоча температура при -20°C ~ +50°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розмір: 124.5 / 102 / 34 мм.