Зчитувач ZKTeco QR600-VK-E карт та брелоків EM-Marine і QR-кодів з клавіатурою вологозахищений
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип карт | EM-Marine, QR-код |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine,QR-коди |
| Клавіатура | Так |
| Інтерфейси зв'язку | RS485,Wiegand |
| Дальність зчитування | QR-код – до 5 см, RFID карта – до 4 см |
| Живлення | DC 12 В |
| Індикація | Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 138 / 58 / 16 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач ZKTeco QR600-VK-E карт та брелоків EM-Marine і QR-кодів з клавіатурою вологозахищений
Зчитувач ZKTeco QR600-VK-E для зчитування карт і брелоків стандарту EM-Marine з дальністю 4 см і QR-кодів – 5 см та з вбудованою клавіатурою. Зчитує наявні коди та передає його контролеру. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока та браслета EM-Marine і QR-кодів й передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
* Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування EM-Marine карт і брелоків і QR-кодів.
* Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
* Дальність зчитування: QR-кодів – 5 см, EM-Marine – 4 см.
* Конфігурування пристрою через інтерфейси Wiegand і RS485, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
* QR сканер: QR, Data Matrix, PDF417, GS1 Databar, Code 128 / EAN128, UPC / EAN, Codabar, Code 39 / Code 93.
* Призначений для настінного монтажу. Прилад підходить для зовнішнього встановлення.
* Живлення: DC 12 В.
* Виготовлений з металу, що продовжує термін експлуатації пристрою.
* Клас захисту: IP65, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу та вологи, а також стійкість до перепадів температур.
* Робоча температура при -20°C ~ +60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розмір: 138 / 58 / 16 мм.