USB-зчитувач ZKTeco QR10X для зчитування QR кодів
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Тип карт | QR-код |
| Стандарт вбудованого зчитувача | QR-коди |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Живлення | DC 5 В |
| Струм споживання | 200 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний |
| Клас захисту | IP55 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | +10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 49 / 44 / 20 мм |
| Комплектація | Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару USB-зчитувач ZKTeco QR10X для зчитування QR кодів
USB-зчитувач ZKTeco QR10X для зчитування QR кодів. Зчитує всі наявні коди за допомогою вбудованого світлодіода для додаткового освітлення, який має функцію автоматичної індукції для зчитування як удень, так і вночі.
Застосування
Зчитувач QR10X застосовується в системах контролю та керування доступом. Прилад може розпізнавати всі загальні QR-коди та штрих-коди як на мобільних пристроях, так і на друкованих матеріалах.
Ключові властивості
* USB-зчитувач для зчитування QR-кодів всіх популярних відкритих форматів.
* Застосовується передова міжнародна інтелектуальна система розпізнавання графіки з високою здатністю розпізнавання та високою швидкістю.
* Конфігурування пристрою через USB-інтерфейс, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
* Світловий індикатор: біле світло.
* Робочий струм – 200 мА. Струм у режимі очікування – 100 мА.
* Призначена для настінного монтажу.
* Обладнаний однооб'єктивною камерою для зчитування.
* Живлення: 5 В.
* Робоча температура при +10°C ~ +50°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
* Розмір: 49 / 44 / 20.1 мм.