Зчитувач ZKTeco ProID101 (ID) Black карт і брелоків EM-Marine та Mifare
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Тип карт | EM-Marine |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine,Mifare |
| Інтерфейси зв'язку | RS485,Wiegand |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Живлення | DC 7-13 В |
| Струм споживання | 350 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 111 / 44.5 / 11 мм |
| Комплектація | Інструкція, Зчитувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач ZKTeco ProID101 (ID) Black карт і брелоків EM-Marine та Mifare
Зчитувач ZKTeco ProID101 (ID) Black для зчитування карт і брелоків стандарту EM-Marine та Mifare з дальністю 5 см. Зчитувач легко інтегрується з пристроями контролю доступу через протоколи RS485 або Wiegand та може підтримувати карти IC та ID. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока та браслета EM-Marine та Mifare й передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
* Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування карт і брелоків EM-Marine та Mifare.
* Зчитує карти зі стандартом: ID 125 кГц / IC 13.56 МГц.
* Дальність зчитування – 5 см, час зчитування – менше ніж 300 см.
* Конфігурування пристрою через інтерфейси Wiegand і RS485, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
* Призначений для настінного монтажу. Прилад підходить для зовнішнього встановлення.
* Живлення: DC 7-13 В.
* Клас захисту: IP65 / IK04, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу та вологи, а також стійкість до перепадів температур та ударостійкість.
* Відрізняється міцним алюмінієвим сплавом та поверхнею із загартованого скла, що забезпечує довговічність та надійність.
* Робоча температура при -20°C ~ +65°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Матеріал: алюмінієвий сплав.
* Розмір: 111 / 44.5 / 11 мм.