Арочний металодетектор ZKTeco ZK-D4330 (IP65) 8H Backup Battery вуличний, 33 зони детекції, з акумулятором
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Металодетектор арочний |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Робоча частота | 4-8 кГц |
| Зони виявлення | 33 |
| Лічильник проходів та подій | Так |
| Рівні чутливості | 300 |
| Живлення | DC 15 В, акумулятор |
| Особливості | Індикація зони виявлення |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри зовнішні | 2220 / 930 / 760 мм |
| Розміри проходу | 2010 / 760 / 760 мм |
| Розміри пакування | 2300 / 335 / 800 мм |
| Вага брутто | 70 |
| Комплектація | Інструкція, Блок живлення, Кабель живлення, Металодетектор, Монтажний комплект, Пульт керування |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Арочний металодетектор ZKTeco ZK-D4330 (IP65) 8H Backup Battery вуличний, 33 зони детекції, з акумулятором
Арочний металодетектор ZKTeco ZK-D4330 (IP65) 8H Backup Battery з можливістю вуличного встановлення та резервним акумулятором з роботою до 8 годин, 33 зони детекції та 300 рівнів чутливості, екран 7" TFT, світлодіодна та звукова індикація, лічильник проходів і тривог, захист паролем зміни параметрів, віддалене керування за допомогою пульта з комплекту.
Застосування
Арочний металодектор дозволяє виявити металеві предмети, які намагаються приховано пронести у контрольовану зону. Найчастіше використовується в місцях проходження великої кількості людей – у системах контролю доступу аеропортів, залізничних вокзалів, стадіонів, виставкових центрів, урядових та фінансових установ, промислових об’єктів, торгових та розважальних центрів, на концертах тощо.
Ключові властивості
* Арочний металодетектор має 33 зони виявлення.
* Для кожної зони можна налаштувати 300 рівнів чутливості (від 0 до 299) – можна попередньо встановити розмір металу, виключивши хибні спрацьовування на монети, ключі, ювелірні вироби, пряжки тощо.
* 7-дюймовий TFT-дисплей для відображення роботи пристрою.
* Лічильник проходів людей через металодетектор та тривог.
* Синхронна світлова та звукова індикація тривог.
* Захист паролем для зміни налаштувань (6 символів).
* Резервний акумулятор з роботою до 8 годин.
* Віддалене керування за допомогою пульта, що входить до комплекту.
* Цифрова система обробки і фільтрації сигналу має відмінну здатність протистояти перешкодам.
* Металодетектор нешкідливий для людського організму.
* Верхній шар виготовлений з ПВХ, що робить детектор водонепроникним, вогнестійким і ударостійким.
* Габаритні розміри: зовнішні 2220 / 930 / 760 мм, проходу 2010 / 760 / 760 мм, пакування 2300 / 335 / 800 мм, вага брутто 70 кг.