Турнікет-трипод ZKTeco TS1000M Pro
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Турнікет |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Антипаніка | Так |
| Тип конструкції | Рожковий |
| Тип привода | Електромеханічний |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Пропускна спроможність | 30 чол/хв |
| Ширина проходу | 500 мм |
| Живлення | AC 110-240 В |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Робоча температура | -28 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 1008 / 480 / 280 мм |
| Вага | 31 |
| Комплектація | Інструкція, Турнікет |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Турнікет-трипод ZKTeco TS1000M Pro
Турнікет-трипод ZKTeco TS1000M Pro високоефективне та надійне рішення для контролю доступу з одинарною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
* Турнікет-трипод з функцією антипаніка: автоматичне відімкнення у разі відсутності живлення.
* Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
* Висока пропускна здатність – 30 чол/хв та ширина проходу 600 мм забезпечують комфорт у використанні.
* Можливість встановлення зчитувача карт доступу і/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо).
* Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
* Тип встановлення: підлогове.
* Напрацювання на відмову: 1 млн проходів, що гарантує довгий термін експлуатації.
* Споживання: 18 Вт.
* Живлення: АС110-240В.
* Матеріал: нержавіюча сталь.
* Робоча температура при -28°C~+60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розміри: 480 / 280 / 1008 мм.
* Вага: 31 кг.