Нагрудний відеореєстратор RECODA M505B-WG 2K(4Mp) 128GB GPS WI-FI
| Бренд | RECODA |
| Тип пристрою | Нагрудний відеореєстратор |
| Дисплей | LCD |
| Діагональ екрану | 2" |
| Роздільна здатність камери | 2560x1600 |
| Пам'ять | 128 ГБ |
| Кути огляду | 140° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | microUSB, USB Type-C |
| Застосування | Для ДПС,Для поліції,Для риболовлі,Для інспектора |
| Живлення | Акумуляторна батарея 4000 мА·год |
| Особливості | GPS |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 96 / 62 / 31 мм |
| Вага | 160 г |
| Комплектація | Блок живлення, Док-станція, Кабель USB, Кріплення, Нагрудний відеореєстратор |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Нагрудний відеореєстратор RECODA M505B-WG 2K(4Mp) 128GB GPS WI-FI
Нагрудний відеореєстратор RECODA M505B-WG 2K(4Mp) 128GB GPS WI-FI з WiFi, вбудованим GPS, 2-дюймовим дисплеєм і Type-C/microUSB інтерфейсом для заряджання. Якість запису відео: 2560x1600/30fps, 2304x1296P/30fps, 1920x1080/30fps, 1440x1080/30fps, 1280x720/30fps. ІЧ-підсвічування до 10 м з підтримкою детекцієї облич, вбудований білий світлодіод та червоний лазерний діод. Запис відбувається на вбудовану пам'ять 128 ГБ. Працює до 12 годин від акумуляторної батареї ємністю 4000 мА·год. Клас захисту IP67.
Застосування
Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання військовими та поліцейськими тощо. Нагрудний відеореєстратор стане у нагоді всім, хто у своїй діяльності спілкується з громадськістю, для запису щоденної робочої рутини – від поліцейських та фахівців з безпеки до працівників роздрібної торгівлі, які взаємодіють з клієнтами.
Ключові властивості
* Підтримка WiFi, віддалений доступ та керування за допомогою застосунку на мобільному телефоні.
* Завдяки вбудованому GPS можна розпізнавати місцезнаходження та додавати маршрут руху у відеозапис.
* Якість запису відео: 2560x1600/30fps, 2304x1296/30fps; 1920x1080/30fps; 1280x720/30fps. Підтримуються відеокодеки H.265/MPEG4.
* Матриця 4MP CMOS. Камера з кутом огляду 140°.
* Електронна стабілізація зображення.
* Роздільна здатність фото: до 40 Мп.
* ІЧ-підсвічування з дальністю до 10 м з підтримкою детекцієї облич дозволяє робити якісні записи у темний час доби. Вбудований білий світлодіод та червоний лазерний діод.
* LCD-екран з діагоналлю 2 дюйми.
* Запис відбувається за допомогою однієї кнопки.
* Вбудована пам'ять 128 ГБ для запису відео та фото.
* Вбудований мікрофон.
* Світловий індикатор показує стан роботи пристрою.
* Ємність акумуляторної батареї 4000 мА·год, час роботи до 12 годин. Батарея заряджається протягом приблизно 3 годин через порт USB Type-C, також є інтерфейс microUSB.
* Водонепроникний відеореєстратор зі ступенем захисту IP67.
* Габаритні розміри 96 / 62 / 31 мм, вага 160 г.
* У комплекті зарядний пристрій, кабель USB, док-станція, металева кліпса для кріплення.