
Шлагбаум ZKTeco BG545R з телескопічною стрілою 4.5 м автоматичний (правий) 266770
- Готово до відправки
- Код: 266770
37 752 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Шлагбаум ZKTeco BG545R з телескопічною стрілою 4.5 м автоматичний (правий)
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Потужність | 160 Вт |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 2.5 с |
| Довжина стріли | 4.5 м |
| Живлення | AC 100-240 В |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Сталь з порошковим покриттям |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +75 °C |
| Розміри | 350 / 270 / 1020 мм |
| Вага | 43 |
| Комплектація | Інструкція, Болт для кріплення стріли M10X70 – 2 шт., Гвинт кріплення шассі M12X140 – 4 шт., Ключ – 2 шт., Привод, Притискна пластина стріли, Притискна пластина шассі – 2 шт., Пульт керування – 2 шт., Стріла, Тумба шлагбаума |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 752 ₴

