Шлагбаум ZKTeco ProBG6000L з прямою круглою стрілою 3 м автоматичний (лівий)
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Потужність | 200 Вт |
| Форма стріли | Кругла |
| Час відчинення | 0.6 с |
| Довжина стріли | 3 м |
| Живлення | AC 100-240 В |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Сталь з порошковим покриттям |
| Колір | Помаранчевий |
| Робоча температура | -40 °С ~ +80 °С |
| Розміри | 330 / 355 / 1101.5 мм |
| Вага | 55 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Шлагбаум ZKTeco ProBG6000L з прямою круглою стрілою 3 м автоматичний (лівий)
Автоматичний шлагбаум ZKTeco ProBG6000L з прямою круглою стрілою довжиною стріли 3 м. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Призначений для керування доступом автотранспортних засобів.
Ключові властивості
* Автоматичний шлагбаум з довжиною стріли 3 м призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
* Можливість змінювати положення стріли з лівого на правий і навпаки.
* Високоефективний безщітковий двигун постійного струму 24 В і редуктор SCM421.
* Автоматичне відчинення при зникненні живлення завдяки вбудованому конденсатору.
* Висока швидкість відчинення / зачинення: 0.6 с.
* Клас захисту: IP54, що означає високий рівень захисту від пилу.
* Кількість циклів: 8 млн.
* Споживана потужність: 200 Вт.
* Живлення: AC 110-240 В.
* Матеріал: сталь з порошковим покриттям.
* Робоча температура при -40°C~+80°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розміри: 330 / 355 / 1101.5 мм.
* Вага: 55 кг.