Світлофор шлагбаума ZKTeco Parking Warning Light
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Світлофор |
| Живлення | DC 24 В |
| Потужність споживання | 1 Вт |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Зелений,Червоний |
| Розміри | 70 / 70 / 220 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Світлофор шлагбаума ZKTeco Parking Warning Light
Світлофор шлагбаума ZKTeco Parking Warning Light для парковки, зі світловою і звуковою сигналізацією.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом для шлагбаумів ZKTeco.
Ключові властивості
* Сигнальна лампа (світлофор) в системах контролю і керування доступом для шлагбаумів.
* Складна конструкція з поворотом на 180 градусів.
* Живлення: 24В.
* Високий рівень гучності в децибелах, ефективно попереджає про небезпеку – 110 дБ.
* Має подвійну світлову індикацію: зелене світло горить, якщо шлагбаум відчинений, червоний – якщо зачинений.
* Пристрій має два колірні режими: весь час горить / блимає (налаштовується індивідуально).
* Під час роботи шлагбаума постійно працює звуковий сигнал лампи.
* Клас захисту: IP65.
* Розмір: 70 / 70 / 220 мм.