Контролер індукційної (магнітної) петлі ZKTeco LD01 одноканальний
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Контролер індукційної петлі |
| Робоча частота | 20-170 кГц |
| Живлення | DC/AC 24 В |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 78 / 93 / 40 мм |
| Вага | Контролер 177 г, пакування 212 г |
| Комплектація | Інструкція, Контролер |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Контролер індукційної (магнітної) петлі ZKTeco LD01 одноканальний
Контролер індукційної (магнітної) петлі ZKTeco LD01 – одноканальний пристрій виявлення транспортного засобу перед шлагбаумом чи воротами. Керує одним індукційним контуром, який розташовується у вигляді петлі під проїжджою частиною.
Застосування
Призначений для використання на парковках біля житлових і офісних будівель, в індустріальних зонах, готелях, аеропортах тощо для визначення наявності автомобіля перед шлагбаумом.
Ключові властивості
* Контролер індукційної (магнітної) петлі для виявлення автомобілів перед шлагбаумом.
* Пристрій має можливість регулювання робочої частоти та чутливості та функцію автоматичного підвищення чутливості.
* Завдяки частоті 20 кГц~170 кГц прилад визначає оптимальний діапазон частоти сигналів для точного виявлення автомобілів.
* Пристрій забезпечує швидку реакцію 10 мс контролера на виявлення автомобіля перед шлагбаумом.
* Рекомендована індуктивність петлі 50-1000 мкГн визначає оптимальний діапазон індуктивності петлі для найкращого зчитування автомобільного сигналу.
* Час: безкінечна присутність / обмежена присутність 5 хв – налаштовує час виявлення автомобіля перед шлагбаумом для оптимального керування доступом.
* Напруга живлення: DC / AC 24 В.
* Комутована напруга / струм контактів реле: 240 В / 5 А.
* Робоча температура при -20°C ~ +65°C дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розміри: 78 / 93 / 40 мм.