Комплект резервного живлення: гібридний інвертор Kraft 3 кВт + АКБ 100 Ah 12V TRINIX AGM 2 шт.
| Бренд | Kraft,Trinix,Україна |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 3 кВт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 6 кВт |
| Інтерфейси | RS232 | RS485 | CAN | USB | Сухі контакти |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Вихідна напруга | 12 В,220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| ККД | 94 % |
| Струм заряду | 80 А |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Тип акумулятора | AGM |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
| Максимальний струм розряду | 307.1 А (5 хв.) |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перерозряду |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Вага | 116 г, 30 кг, 7 кг |
| Розміри | 110 / 300 / 450 мм, 230 / 330 / 180 мм, 300 мм, 64 / 50 / 10 мм |
Опис товару Комплект резервного живлення: гібридний інвертор Kraft 3 кВт + АКБ 100 Ah 12V TRINIX AGM 2 шт.
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор на 3kW Kraft + 2 шт. АКБ 100 Ah 12V Trinix 12V100Ah/20Hr AGM – це ідеальний варіант для забезпечення безперебійного живлення житлових і комерційних приміщень, таких як квартири, будинки, офіси, магазини та кафе. Цей комплект дозволяє надійно живити основні побутові пристрої та електрообладнання, забезпечуючи: холодильник до 18-30 годин, телевізор від 18 до 60 годин, роутер до 600 годин, ноутбук та телефон до 720 циклів заряду, а також котел потужністю 100 Вт до 24 годин.
До комплекту входять:
* Гібридний високочастотний інвертор 3kW Kraft KRF-HFWIM-3KW/24V-80A.
* Акумуляторна батарея 12В 100Аг свинцево-кислотна Trinix 12V100Ah/20Hr AGM – 2 шт.
* Акумуляторний балансир Trinix TBL-24.
* Кабель для з'єднання АКБ (перемичка) довжина 30cm, дріт мідний ПВ-3 10mm2 з клемами М8.
Гібридний високочастотний однофазний інвертор Kraft KRF-HFWIM-3KW/24V-80A з максимальною потужністю 3 кВт (максимальна короткочасна потужність 6 кВт), вбудований MPPT-контролер та зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 90-280 В, від сонячних панелей 120-430 В. Максимальний струм заряду 80 А. Напруга акумуляторної системи 24 В. Підтримка підключення літій-іонних та свинцево-кислотних акумуляторних батарей. Вихідна напруга 220 В ±5%. Інтерфейси RS232, RS485, CAN, USB, сухі контакти.
Застосування
Гібридні інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим MPPT-контролером і зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 24 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
* Максимальна потужність інвертора становить 3 кВт, максимальна короткочасна потужність 6 кВт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
* Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 220 В ± 5 %, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 94 %.
* Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
* Напруга акумуляторної системи 24 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей літій-іонного або свинцево-кислотного типу – слід придбати окремо. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
* Вбудований зарядний пристрій зі струмом заряду 80 А.
* Вбудований MPPT-контролер (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей.