IP-відеокамера з 4G 2Mp Light Vision VLC-5192WIG f=3.6mm з мікрофоном
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | 89.9° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 м – LED,30 м – ІЧ |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CamHipro |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху |
| Підтримка 4G | Так |
| Живлення | DC 12 В |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | 180 / 70 / 60 мм |
| Вага | 370 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера з 4G 2Mp Light Vision VLC-5192WIG f=3.6mm з мікрофоном
IP-відеокамера Light Vision VLC-5192WIG з підтримкою 3G/4G SIM-карти і віддаленого моніторингу із застосунку CamHipro, з роздільною здатністю 2 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до до 30 м + LED підсвічування до 25 м. Вбудовані мікрофон і динамік. Детектор руху. Запис за рухом на карту пам’яті до 128 Гб (купується окремо). Металевий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 циліндричну IP-відеокамеру Light Vision VLC-5192WIG можна встановлювати для охорони об’єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +55°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 2 Мп (1920*1080 пікселів), швидкість запису 25 кадрів на секунду. Матриця 1/2.8" SONY335 low lux CMOS. Відеостиснення H.264.
* Камера оснащена фіксованим об’єктивом 3.6 мм.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 30 м та LED підсвічуванню до 25 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби. Кольорове нічне бачення зі світлодіодним підсвічуванням.
* Підтримується робота з 3G/4G Nano SIM-картою. Стандарт 3G WCDMA, робоча частота B1 (2100MHz), B8 (900MHz); стандарт 4G FDD-LTE/TDD-LTE, робоча частота B1 (2100MHz), B3 (1800MHz), B7 (2600MHz), B8 (900MHz), B20 (800MHz), B38 (2600MHz), B40 (2300MHz), B41 (2500MHz).
* Детектор руху.
* Підтримка застосунку CamHipro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Запис відбувається на карту пам’яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок високої якості.
* Живлення камери DC 12 В/1 А.