IP-відеокамера з WiFi 4Mp Light Vision VLC-6268DWI(Tuya) f=3.6mm з мікрофоном
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Кути огляду | 92° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Відеокодек | H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення людини,Виявлення руху |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Бездротове |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | 94 / 112 / 112 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера з WiFi 4Mp Light Vision VLC-6268DWI(Tuya) f=3.6mm з мікрофоном
IP-відеокамера Light Vision VLC-6268DWI(Tuya) з WiFi 2.4G і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку Tuya, з роздільною здатністю 4 Мп і об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 20 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок. Протоколи обміну даних TCP/IP, RTSP, ONVIF. Живлення DC 12 В/1 А. Детекція руху, інтелектуальна детекція людини. Запис за рухом на карту пам’яті до 128 Гб (купується окремо). Підходить для зовнішнього встановлення.
Застосування
IP-відеокамеру Light Vision VLC-6268DWI(Tuya) можна встановлювати для охорони об’єктів всередині і зовні будівель (зовні рекомендується встановлення під навісом). Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі, у школах тощо.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 4 Мп, максимальна роздільна здатність запису 2560*1440 пікселів, відеостиснення H.264.
* Камера оснащена матрицею 1/2.8" SmartSens CMOS з об’єктивом 3.6 мм, кут огляду 92°.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Вбудований WiFi 2.4G.
* Підтримка застосунку Tuya для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Запис за рухом відбувається на карту пам’яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Вбудовані мікрофон з дальністю моніторингу до 10 м і динамік потужністю 2 Вт, двосторонній аудіозв’язок високої якості.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
* Підтримка протоколів обміну даних ONVIF, RTSP, TCP/IP.
* Живлення камери DC 12 В/1 А.