IP PTZ-відеокамера з WiFi 4Mp (2*2Mp) Light Vision VLC-9192WI/2C (Tuya) f=3.6mm+3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) x2 |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Кути огляду | 95° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS x2 |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 + 3.6 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м – LED,20 м – ІЧ |
| Відеокодек | H.264+, H.265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 5 В |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 158 / 105 / 135 мм |
| Вага | 340 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера з WiFi 4Mp (2*2Mp) Light Vision VLC-9192WI/2C (Tuya) f=3.6mm+3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9192WI/2C (Tuya) з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку Tuya для iOS/Android, з подвійним об’єктивом із загальною роздільною здатністю 4 Мп (1920*1080 x2) і фокусною відстанню 3.6 мм + 3.6 мм, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-90°, ІЧ-підсвічування до 20 м та LED-підсвічування до 20 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Вбудований PIR датчик руху. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо) або у хмарний сервіс. Живлення DC 5 В/1.5 А через інтерфейс USB Type-C.
Застосування
Завдяки водонепроникному корпусу із класом захисту IP66 поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9192WI/2C(Tuya) можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +55°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях – у приватних будинках, так і для використання у малому та середньому бізнесі, школах, торгових центрах, промислових підприємствах.
Ключові властивості та можливості
* Камера оснащена подвійним фіксованим об'єктивом з фокусними відстанями (3.6 мм + 3.6 мм). Матриця 1/2.8″ CMOS x2.
* Загальна роздільна здатність камери – 4 Мп, 1920*1080 x2.
* Кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-90°.
* Завдяки вбудованому подвійному ІЧ-підсвічуванню до 20 м та LED-підсвічуванню до 20 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Вбудований PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 12 м та кутом виявлення 95°.
* Підтримка застосунку Tuya для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок високої якості.
* Живлення камери DC 5 В/1.5 А через інтерфейс USB Type-C.