IP-відеокамера поворотна з WiFi 5Mp Light Vision VLC-6259S(Tuya) f=3.6mm з мікрофоном
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1920) |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Кути огляду | 90° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 5 В |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP55 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | 75 / 75 / 110 мм |
| Вага | 184 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера поворотна з WiFi 5Mp Light Vision VLC-6259S(Tuya) f=3.6mm з мікрофоном
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-6259S(Tuya) з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку Tuya для iOS/Android, з роздільною здатністю 5 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-90°, відеокодек H.264, H.265, ІЧ-підсвічування до 12 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримує інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається (автотрекінг). Живлення 5 В. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-6259S(Tuya) можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 5 Мп, максимальна роздільна здатність 2560*1920 пікселів зі швидкістю запису 15 кадрів на секунду, відеостиснення H.264, H.265.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм з кутом повороту 0-355°, кутом нахилу 0-90°.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 12 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Підтримка застосунку Tuya для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо, або у хмарне сховище.
* Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
* Підтримує інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається (автотрекінг).
* Живлення камери 5 В/1 А.