IP-відеокамера поворотна з WiFi 3Mp Light Vision VLC-09ID f=3.6mm з мікрофоном
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Кути повороту / нахилу | 350°/ 90° |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Кути огляду | 120° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/4.3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Відеокодек | H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCam |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 5 В |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP55 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | Ø 80 / 108 мм |
| Вага | 168 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера поворотна з WiFi 3Mp Light Vision VLC-09ID f=3.6mm з мікрофоном
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-09ID з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCam для iOS/Android, з роздільною здатністю 3 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту до 350°, кут нахилу до 90°, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 10 м. Вбудований детектор руху. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Живлення DC 5 В/1 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-09ID можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 3 Мп, максимальна роздільна здатність 2304*1296 пікселів, відеостиснення H.264.
* Камера оснащена матрицею 1/4.3" CMOS з фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
* Кут повороту до 350°, кут нахилу до 90°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 25°/сек.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 10 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCam для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Вбудований детектор виявляє рух перед камерою. У разі виявлення руху у застосунок відправляються push-повідомлення.
* Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Наявність вбудованих мікрофона та динаміка.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M. Підтримка P2P.
* Живлення камери DC 5 В/1 А, блок живлення у комплекті, максимальна потужнсть споживання 6 Вт.