IP PTZ-відеокамера з WiFi 3Mp Light Vision VLC-7230WIA f=4mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Кути повороту / нахилу | 340°/ 90° |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Кути огляду | 72° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED,15 м – ІЧ |
| Відеокодек | H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення людини,Виявлення руху |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | 144 / 120 / 90 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера з WiFi 3Mp Light Vision VLC-7230WIA f=4mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-7230WIA з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 3 Мп і фокусною відстанню 4 мм, кут повороту до 340°, кут нахилу до 90°, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 15 м + LED-підсвічування до 15 м. Запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Живлення DC 12 В/1.2 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Клас захисту IP65, підходить для зовнішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-7230WIA з класом захисту IP65 та робочою температурою від -10°C до +45°C можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 3 Мп, максимальна роздільна здатність 2304*1296 пікселів, відеостиснення H.264.
* Камера оснащена матрицею 1/2.9" CMOS з фіксованим об'єктивом 4 мм.
* Кут повороту до 340°, кут нахилу до 90°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 25°/сек.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 15 м (4 світлодіоди) та білому LED-підсвічуванню до 15 м (4 світлодіоди) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Ведеться запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини. У разі виявлення руху у застосунок відправляються push-повідомлення.
* Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Наявність вбудованих мікрофона для аудіомоніторингу на відстані до 15 м та динаміка потужністю 2 Вт.
* Підтримка режиму AP – точка доступу.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
* Живлення камери DC 12 В/1.2 А, блок живлення у комплекті, максимальна потужнсть споживання 14 Вт.
* Рівень захисту корпусу IP65 дозволяє використання моделі у вуличних умовах.