IP PTZ-відеокамера автономна з 4G та сонячною панеллю 3Mp Light Vision VLC-9230IG(Solar) f=4mm, на акумуляторних батареях
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 90° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення людини,Виявлення руху,Смарттрекінг |
| Підтримка 4G | Так |
| Живлення | Сонячна панель 7.5 Вт, 3 акумуляторні батареї 7800 мАг |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | 303 / 210 / 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера автономна з 4G та сонячною панеллю 3Mp Light Vision VLC-9230IG(Solar) f=4mm, на акумуляторних батареях
IP-відеокамера поворотна автономна з 4G та сонячною панеллю Light Vision VLC-9230IG(Solar) з роздільною здатністю 3 Мр, з фокусною відстанню 4 мм, кути повороту/нахилу 270°/90°, швидкість повороту 30°/сек, нахилу 20°/сек. LED-підсвічування до 15 м, підтримується повнокольорове зображення у темний час доби. Керування через мобільний пристрій із застосунку CareCamPro. Вбудований детектор руху з дальністю виявлення до 12 метрів. Вбудовані мікрофон та динамік. Підтримка MicroSD-карти до 128 Гб. Живлення від сонячної панелі 7.5 Вт та 3 акумуляторних батарей 7800 мАг. Клас захисту IP65, підходить для зовнішнього встановлення.
Застосування
Камеру Light Vision у водонепроникному корпусі з класом захисту IP65 та робочою температурою від -10°C до +60°C можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості
* Головними особливостями камери є підтримка 4G, наявність сонячної панелі та вбудованих акумуляторних батарей, що робить її повністю автономним пристроєм.
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 3 Мп (2304*1296 пікселів) та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=4 мм. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS.
* Кут повороту 270°, кут нахилу 90°, швидкість повороту становить 30°/сек, нахилу 20°/сек.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне світлодіодне підсвічування з максимальною дальністю 15 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримується повнокольоровий нічний режим.
* Підтримка стандарту зв’язку 4G, керування через мобільний застосунок CareCamPro для iOS/Android.
* Вбудований детектор виявляє рух перед камерою на відстані до 12 метрів, підтримується інтелектуальна детекція людини.
* Живлення DC 5 В (роз'єм живлення USB Type-C), від сонячної панелі 7.5 Вт та 3 вбудованих акумуляторних батарей типу 18650 ємністю 7800 мАг.
* З інших переваг слід зазначити наявність вбудованих мікрофона для аудіомоніторингу на відстані до 10 м та динаміка потужністю 1 Вт.
* Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо, а також у хмарне сховище у разі виявлення руху.
* Методи сповіщення про тривогу: тривога через динамік, запис тривоги; надсилання сповіщення.
* Рівень захисту корпусу IP65 дозволяє використання моделі у вуличних умовах.