Турнікет розсувний одностулковий Trinix TRX-8000FTS
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Турнікет розсувний |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Антипаніка | Так |
| Тип конструкції | Розсувний |
| Тип привода | Електромеханічний |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Пропускна спроможність | 35 чол/хв |
| Ширина проходу | 550 мм |
| Живлення | AC 100-240 В |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Індикація | Світлова |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Розміри | 1400 / 300 / 1000 мм |
| Вага | 90 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Турнікет розсувний одностулковий Trinix TRX-8000FTS
Турнікет розсувний одностулковий Trinix TRX-8000FTS високоефективне та надійне рішення для контролю доступу. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
* Турнікет розсувний для забезпечення ефективного контролю доступу.
* Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
* Висока пропускна здатність – 35 чол/хв, час відкриття 0.2 секунди та ширина проходу 550 мм забезпечують комфорт у використанні.
* Можливість встановлення зчитувача карт доступу і/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо).
* Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
* Пропускні хвіртки відкидаються при зникненні живлення, забезпечуючи безпечний та легкий вхід/вихід.
* Інфрачервоне підсвічування захищає від защемлення.
* Тип встановлення: підлогове.
* Споживання: 24 Вт.
* Живлення: АС100-240В.
* Матеріал: нержавіюча сталь.
* Розміри: 1400 / 300 / 1000 мм.