IP PTZ-відеокамера автономна з 4G та сонячною панеллю Light Vision 2Mp+2Mp VLC-9192IG/2C (Solar) Silver f=4mm, на акумуляторних батареях
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп x2 (1920x2160) |
| Кути повороту / нахилу | 355°/ 90° |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Кути огляду | 110° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м – LED,20 м – ІЧ |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.265 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | V380 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху |
| Підтримка 4G | Так |
| Живлення | Сонячна панель 7.5 Вт, акумуляторна батарея 10000 мАг |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | Камера 175 / 205 / 140 мм, панель 170 / 5 / 240 мм |
| Вага | 755 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера автономна з 4G та сонячною панеллю Light Vision 2Mp+2Mp VLC-9192IG/2C (Solar) Silver f=4mm, на акумуляторних батареях
IP-відеокамера поворотна автономна з підтримкою 4G та сонячною панеллю Light Vision VLC-9192IG/2C (Solar) з подвійним об’єктивом роздільною здатністю 2Мр+2Mp, з фокусною відстанню 4 мм і горизонтальним кутом огляду 110°, кути повороту/нахилу 355°/90°. ІЧ-підсвічування до 20 м та LED-підсвічування до 20 м. Керування через мобільний пристрій із застосунку V380. Вбудований PIR-датчик руху. Вбудовані мікрофон та динамік. Підтримка MicroSD-карти до 128 Гб. Живлення від сонячної панелі 7.5 Вт та акумуляторних батарей 10000 мАг.
Застосування
Камеру Light Vision у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості
* Головними особливостями камери є підтримка 4G, наявність сонячної панелі та вбудованих акумуляторних батарей, що робить її повністю автономним пристроєм.
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 2 Мп + 2 Мп (1920*2160 пікселів) і швидкістю 15 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=4 мм. Матриця камери: 1/2.9″ CMOS.
* Кут повороту 355°, кут нахилу 90°.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне подвійне підсвічування: ІЧ до 20 м (12 світлодіодів) та світлодіодне до 20 м (12 світлодіодів), що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
* Стандарти бездротового мобільного зв’язку: LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41, LTE-FDD: B1/B3/B5/B8.
* Керування через мобільний застосунок V380.
* Вбудований PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 12 м та кутом виявлення 95°.
* Живлення відбувається від сонячної панелі 7.5 Вт та вбудованих акумуляторних батарей ємністю 10000 мАг, напруга живлення 5 В/2 А, роз'єм живлення USB Type-C.
* З інших переваг слід зазначити наявність вбудованих мікрофона та динаміка, 2 відеопотоки.
* Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Рівень захисту корпусу IP66 дозволяє використання моделі у вуличних умовах.
* Підтримка встановлення «Все в одному» та окремого встановлення пристроїв з комплекту (камери та сонячної панелі).