SIP-аудіодомофон Akuvox S560
| Бренд | Akuvox |
| Тип пристрою | Аудіодомофон |
| Мережа | Ethernet |
| Відімкнення замка | Так |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Особливості моделі | Підтримка 2 ліній (2 SIP-акаунта) |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Настільний,Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 216.2 / 63.1 / 53 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару SIP-аудіодомофон Akuvox S560
SIP-аудіодомофон Akuvox S560 оснащений двома SIP-акаунтами з підтримкою HD-звуку, підтримує PoE. З функцією покращення відтворення голосу HD Voice, можливістю швидкого набору та відчиненням дверей кнопкою.
Застосування
Забезпечує зручний та безпечний зв'язок між відвідувачами та мешканцями будинку або офісу. Він дозволяє швидко ідентифікувати відвідувачів, надаючи можливість відчиняти двері дистанційно. Ідеальне рішення для приватних будинків, багатоквартирних будинків, офісних приміщень та бізнес-центрів. Система проста у встановленні та використанні, забезпечує додатковий рівень безпеки та комфорту.
Ключові властивості та можливості
* SIP-аудіодомофон для приватних будинків, багатоквартирних будинків, офісних приміщень та бізнес-центрів.
* Підтримує 2 лінії (2 SIP акаунти – перемикаються кнопками).
* Оснащений 1 вбудованим мікрофоном 36dB.
* 1 мережевий порт RJ45, 10/100 Mbps.
* Підтримує PoE.
* Режим швидкого набору.
* Підтримка DTMF команд.
* Двосторонній аудіозв'язок.
* Функція покращення відтворення голосу HD Voice та усунення відлуння.
* Відчинення дверей з кнопки.