Відеодомофон 7” Akuvox S562 Black SIP Linux
| Бренд | Akuvox |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Модель | S562 |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Підтримка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
| Інтерком | Так |
| Підтримка мобільного застосунку | SmartPlus |
| Операційна система | Linux |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Мережа | Ethernet |
| Відімкнення замка | Реле |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Особливості | 8 входів тривожних датчиків |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний,Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 216.4 / 118.8 / 21.7 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон 7” Akuvox S562 Black SIP Linux
Відеодомофон SIP Akuvox S562 з 7-дюймовим сенсорним екраном, працює на операційній системі Linux. Підключення до мережі через Ethernet. Підтримка протоколу SIP 2.0. Живлення 12 В / PoE.
Застосування
Відеодомофон призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до житлових чи комерційних об’єктів, встановлюється всередині приміщення. Дає змогу бачити відвідувачів, розмовляти з ними, відчиняти двері, а також отримувати сигнали від охоронних датчиків (у разі підключення) — наприклад, про відчинення дверей чи вікна.
Ключові властивості
* 7-дюймовий сенсорний TFT-дисплей з роздільною здатністю 1024x600, з енергозберігаючим режимом.
* Підключення до мережі через Ethernet (2x RJ45 10/100M).
* Підтримка протоколу SIP v2.0 дозволяє інтегрувати пристрій у більшість IP-домофонних систем.
* Вбудований мікрофон і динамік з шумозаглушенням для чіткого двостороннього зв'язку.
* Підключення до 8 охоронних датчиків — наприклад, відчинення дверей, руху або розбиття скла. Сигнали від датчиків виводяться на екран або передаються далі мережею.
* Один релейний вихід — для керування електрозамком або іншим виконавчим пристроєм.
* Підтримка DTMF-команд для віддаленого керування пристроями під час розмови.
* Пам'ять: 128 МБ оперативної (RAM) та 128 МБ вбудованої (ROM).
* Сумісність з широким спектром мережевих протоколів: IPv4, HTTP, HTTPS, FTP, SNMP, DNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, ICMP, DHCP, ARP.
* Живлення від PoE або блока на 12 В — зручно для різних варіантів монтажу.
* Корпус з пластику зі стильним дизайном, настінне або настільне встановлення.