![Болгарка (Шліфмашина кутова 1200Вт, діаметр кола 125мм, 12000 об/хв) INTERTOOL [WT-0225], фото 1](https://images.prom.ua/3908543630_bolgarka-shlifmashina-kutova.jpg)
Болгарка (Шліфмашина кутова 1200Вт, діаметр кола 125мм, 12000 об/хв) INTERTOOL [WT-0225]
- Готово до відправки
- Код: WT-0225
2 049 ₴

Кутова шліфувальна машина (УШМ) або болгарка приходить на допомогу при необхідності виконати різання, шліфування та зачистку. Мала вага та компактні габарити інструменту забезпечують комфортну роботу навіть в обмеженому просторі.

Функціонал
Ця УШМ використовує диски Ø 125 мм з посадковим місцем & Oslash; 22.2 мм. Глибина пропила диском – близько 30 мм. Швидко та легко впораються з поставленими завданнями завдяки потужності в 1200 Вт та налаштуванню оборотів 5000 – 12000 об/хв. Щітки легко заміняються завдяки швидкому доступу.

Можливості
Болгарка з відмінним захистом від механічних пошкоджень: встановлений металевий корпус редуктора, армований ротор, залитий епоксидною смолою обмотки стартера з високою пилозахищеністю.
Заміна насадок відбувається в рази швидше та простіше завдяки кнопці блокування шпинделя. Диски надійно встановлюються між шайбою та притискною гайкою без перекосу та без люфту. Допоміжну рукоятку можна встановити з трьох сторін, що дуже зручно під час виконання різних завдань.
Комфорт у роботі
Інструмент зручно лежить в руці і зберігає оберти навіть при великих навантаженнях. Гумова кнопка «пуск» має зручне розташування та м'яке натискання. Захист від випадкового натискання робить роботу УШМ безпечнішим.
Завдяки поворотній гумовій рукоятці болгарка дуже зручно лягає в руку і відмінно підходить для поздовжнього шліфування. Міцний металевий захисний кожух встановлюється з будь-якого боку та захищає вас від сміття, іскор та уламків. Надійний еластичний прогумований провід не перегинається і не дубіє на морозі.
Болгарки №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Розмір цанги | 22.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр отвору | 22.2 мм |
| Довжина мережевого дроту | 3 м |
| Діаметр диску | 125 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Об'єм | 0.00973 куб.м |
| Особливості | поворотна рукоятка |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 2 049 ₴

![Болгарка (Шліфмашина кутова 1200Вт, діаметр кола 125мм, 12000 об/хв) INTERTOOL [WT-0225], фото 2](https://images.prom.ua/3908543625_w80_h80_bolgarka-shlifmashina-kutova.jpg)
![Болгарка (Шліфмашина кутова 1200Вт, діаметр кола 125мм, 12000 об/хв) INTERTOOL [WT-0225], фото 3](https://images.prom.ua/3908543628_w80_h80_bolgarka-shlifmashina-kutova.jpg)
![Болгарка (Шліфмашина кутова 1200Вт, діаметр кола 125мм, 12000 об/хв) INTERTOOL [WT-0225], фото 4](https://images.prom.ua/3908543624_w80_h80_bolgarka-shlifmashina-kutova.jpg)
![Болгарка (Шліфмашина кутова 1200Вт, діаметр кола 125мм, 12000 об/хв) INTERTOOL [WT-0225], фото 5](https://images.prom.ua/3908543626_w80_h80_bolgarka-shlifmashina-kutova.jpg)
![Болгарка (Шліфмашина кутова 1200Вт, діаметр кола 125мм, 12000 об/хв) INTERTOOL [WT-0225], фото 6](https://images.prom.ua/3908543627_w80_h80_bolgarka-shlifmashina-kutova.jpg)
![Болгарка (Шліфмашина кутова 1200Вт, діаметр кола 125мм, 12000 об/хв) INTERTOOL [WT-0225], фото 7](https://images.prom.ua/3908543629_w80_h80_bolgarka-shlifmashina-kutova.jpg)
![Болгарка (Шліфмашина кутова 1200Вт, діаметр кола 125мм, 12000 об/хв) INTERTOOL [WT-0225], фото 8](https://images.prom.ua/3908543631_w80_h80_bolgarka-shlifmashina-kutova.jpg)
![Болгарка (Шліфмашина кутова 1200Вт, діаметр кола 125мм, 12000 об/хв) INTERTOOL [WT-0225], фото 9](https://images.prom.ua/3908543632_w80_h80_bolgarka-shlifmashina-kutova.jpg)
![Болгарка (Шліфмашина кутова 1200Вт, діаметр кола 125мм, 12000 об/хв) INTERTOOL [WT-0225], фото 10](https://images.prom.ua/3908543633_w80_h80_bolgarka-shlifmashina-kutova.jpg)
