![Компресор (50 л, 2x1.1 кВт, 220 В, 8атм, 320 л/хв, 1400 об./хв, 4 циліндри) INTERTOOL [PT-0027], фото 1](https://images.prom.ua/3908547810_kompresor-50-l.jpg)
Компресор (50 л, 2x1.1 кВт, 220 В, 8атм, 320 л/хв, 1400 об./хв, 4 циліндри) INTERTOOL [PT-0027]
- Немає в наявності
- Код: PT-0027
13 999 ₴
src="https://ua.intertool.ua/images/upl/ru-990-preimushchestva141.png" style="width:990px;height:600px"/>
Безмасляний компресор, потужністю . Призначений для побутового та професійного використання. Широко застосовується в медицині, стоматологічної галузі, в харчовій промисловості, в домашніх умовах і т.д. Для фарбування, підкачування коліс, Вольт, що дозволяє використовувати його будь-де. src="https://ua.intertool.ua/images/upl/350-1101.png" style="width:350px;height:350px"/>
Про робочий тиск 8 атм. Це дозволяє використовувати компресор з наступними інструментами:
- краскопульти
- пневмотріскачки та гайковерти
- пневмостеплери шліфувальні машини
- пневмозубили, шуруповерти, зашпильки продувки
- шиномонтажне, поліграфічне обладнання тощо
href="https://ua.intertool.ua/images/upl/ru-pneumo-table.pdf">
Зручний у роботі
8 не потрібно кожного разу контролювати рівень масла, в результаті компресор дуже простий в обслуговуванні. З'єднання: При від'єднанні від швидкороз'ємного з'єднання повітря замикається і відкривається, тільки при під'єднанні відповідної частини з'єднання його потрібно періодично відкривати для зливу конденсату. href="https://ua.intertool.ua/images/upl/ru-pneumo-table.pdf">
результатів незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 46 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Потужність | 2.2 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Об'єм | 0.171121 куб.м |
| Продуктивність | 320 л/хв |
| Тип | безмасляний |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип привода | Прямий |
- Ціна: 13 999 ₴

![Компресор (50 л, 2x1.1 кВт, 220 В, 8атм, 320 л/хв, 1400 об./хв, 4 циліндри) INTERTOOL [PT-0027], фото 2](https://images.prom.ua/3908547811_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x1.1 кВт, 220 В, 8атм, 320 л/хв, 1400 об./хв, 4 циліндри) INTERTOOL [PT-0027], фото 3](https://images.prom.ua/3908547812_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x1.1 кВт, 220 В, 8атм, 320 л/хв, 1400 об./хв, 4 циліндри) INTERTOOL [PT-0027], фото 4](https://images.prom.ua/3908547813_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x1.1 кВт, 220 В, 8атм, 320 л/хв, 1400 об./хв, 4 циліндри) INTERTOOL [PT-0027], фото 5](https://images.prom.ua/3908547814_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x1.1 кВт, 220 В, 8атм, 320 л/хв, 1400 об./хв, 4 циліндри) INTERTOOL [PT-0027], фото 6](https://images.prom.ua/3908547815_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x1.1 кВт, 220 В, 8атм, 320 л/хв, 1400 об./хв, 4 циліндри) INTERTOOL [PT-0027], фото 7](https://images.prom.ua/3908547816_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x1.1 кВт, 220 В, 8атм, 320 л/хв, 1400 об./хв, 4 циліндри) INTERTOOL [PT-0027], фото 8](https://images.prom.ua/3908547817_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x1.1 кВт, 220 В, 8атм, 320 л/хв, 1400 об./хв, 4 циліндри) INTERTOOL [PT-0027], фото 9](https://images.prom.ua/3908547818_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
