Опис товару
src="https://ua.intertool.ua/images/upl/ru-990-preimushchestva138.png" style="width:990px;height:600px"/>
Дніпропетровськ.
» | Призначений для побутового та професійного використання. Широко застосовується в медицині, стоматологічної галузі, в харчовій промисловості, в домашніх умовах і т.д. Для фарбування, підкачування коліс, Вольт, що дозволяє використовувати його будь-де. src="https://ua.intertool.ua/images/upl/350-198.png" style="width:350px;height:350px"/>
Виробництво максимальний робочий тиск 8 атм. Це дозволяє використовувати компресор з великим асортиментом інструментів та обладнання:
- невеликі фарбопульти
- пневмотріскачки
- пневмостеплери
- пістолети для силікону
- пневматичні дрилі та шлі
- пристрої підкачування та продування
Надійний і безпечний
src="https://ua.intertool.ua/images/upl/350-350.png" style="width:350px;height:350px"/>

Компресори №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 42 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Потужність | 1.5 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Об'єм | 0.147972 куб.м |
| Продуктивність | 270 л/хв |
| Тип | безмасляний |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип привода | коаксіальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴

![Компресор (50 л, 2x0.75, 220 В, 8aтм, 270 л/хвил) INTERTOOL [PT-0023], фото 2](https://images.prom.ua/3908551216_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x0.75, 220 В, 8aтм, 270 л/хвил) INTERTOOL [PT-0023], фото 3](https://images.prom.ua/3908551218_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x0.75, 220 В, 8aтм, 270 л/хвил) INTERTOOL [PT-0023], фото 4](https://images.prom.ua/3908551220_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x0.75, 220 В, 8aтм, 270 л/хвил) INTERTOOL [PT-0023], фото 5](https://images.prom.ua/3908551222_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x0.75, 220 В, 8aтм, 270 л/хвил) INTERTOOL [PT-0023], фото 6](https://images.prom.ua/3908551224_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x0.75, 220 В, 8aтм, 270 л/хвил) INTERTOOL [PT-0023], фото 7](https://images.prom.ua/3908551225_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x0.75, 220 В, 8aтм, 270 л/хвил) INTERTOOL [PT-0023], фото 8](https://images.prom.ua/3908551227_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x0.75, 220 В, 8aтм, 270 л/хвил) INTERTOOL [PT-0023], фото 9](https://images.prom.ua/3908551228_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x0.75, 220 В, 8aтм, 270 л/хвил) INTERTOOL [PT-0023], фото 10](https://images.prom.ua/3908551229_w80_h80_kompresor-50-l.jpg)
![Компресор (50 л, 2x0.75, 220 В, 8aтм, 270 л/хвил) INTERTOOL [PT-0023], фото 1](https://images.prom.ua/3908551214_kompresor-50-l.jpg)
