![Компресор (100 л, вертикальний, 3 кВт, 220 В, 10 атм, 500 л/хв)INTERTOOL [PT-0017], фото 1](https://images.prom.ua/3908552423_kompresor-100-l.jpg)
Компресор (100 л, вертикальний, 3 кВт, 220 В, 10 атм, 500 л/хв)INTERTOOL [PT-0017]
- Готово до відправки
- Код: PT-0017
19 999 ₴

src="https://ua.intertool.ua/images/upl/ru-990-preimushchestva128.png" style="width:990px;height:600px"/>
Компресор, потужністю 3 кВт робіт та особистого використання. Здатний виконувати надскладні тривалі завдання. Намагається компресор від звичайної мережі style="">
href="https://ua.intertool.ua/images/upl/ru-pneumo-table.pdf">
Надійний і безпечний
Забезпечує автоматичний запуск1 і виключає. Для позаштатних ситуацій встановлено запобіжний клапан, який відкривається, якщо раптом тиск у ресивері досяг 10,5 атм. Запобіжний клапан виступає в ролі додаткового захисту, випускаючи з ресивера надлишкове стиснене повітря.
product-cent src="https://ua.intertool.ua/images/upl/350-343.png" style="width:350px;height:350px"/>
циліндрами. Це забезпечує ефективне охолодження і зменшує навантаження на двигун. атм., що дозволяє компресору відпочивати, збільшуючи ресурс. INA Komprina 100; AGIP Dicrea 100. роботі
маневрений і мобільний, він не займе багато робочого простору в гаражі. амортизуючого елемента. Регулятор тиску з манометром дозволяє регулювати і постійно підтримувати вихідний тиск або обладнання, для зручності монтажу шлангів або додаткового обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 87 кг |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Об'єм | 0.4 куб.м |
| Продуктивність | 500 л/хв |
| Тип | Оливний |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип привода | ремінний |
- Ціна: 19 999 ₴

![Компресор (100 л, вертикальний, 3 кВт, 220 В, 10 атм, 500 л/хв)INTERTOOL [PT-0017], фото 2](https://images.prom.ua/3908552425_w80_h80_kompresor-100-l.jpg)
![Компресор (100 л, вертикальний, 3 кВт, 220 В, 10 атм, 500 л/хв)INTERTOOL [PT-0017], фото 3](https://images.prom.ua/3908552426_w80_h80_kompresor-100-l.jpg)
![Компресор (100 л, вертикальний, 3 кВт, 220 В, 10 атм, 500 л/хв)INTERTOOL [PT-0017], фото 4](https://images.prom.ua/3908552427_w80_h80_kompresor-100-l.jpg)
![Компресор (100 л, вертикальний, 3 кВт, 220 В, 10 атм, 500 л/хв)INTERTOOL [PT-0017], фото 5](https://images.prom.ua/3908552429_w80_h80_kompresor-100-l.jpg)
![Компресор (100 л, вертикальний, 3 кВт, 220 В, 10 атм, 500 л/хв)INTERTOOL [PT-0017], фото 6](https://images.prom.ua/3908552431_w80_h80_kompresor-100-l.jpg)
![Компресор (100 л, вертикальний, 3 кВт, 220 В, 10 атм, 500 л/хв)INTERTOOL [PT-0017], фото 7](https://images.prom.ua/3908552433_w80_h80_kompresor-100-l.jpg)
![Компресор (100 л, вертикальний, 3 кВт, 220 В, 10 атм, 500 л/хв)INTERTOOL [PT-0017], фото 8](https://images.prom.ua/3908552435_w80_h80_kompresor-100-l.jpg)
![Компресор (100 л, вертикальний, 3 кВт, 220 В, 10 атм, 500 л/хв)INTERTOOL [PT-0017], фото 9](https://images.prom.ua/3908552437_w80_h80_kompresor-100-l.jpg)
