![Компресор (24 л, 1.1 кВт, 220 В, 8атм, 160 л/хв, 1400 об./хв) INTERTOOL [PT-0026], фото 1](https://images.prom.ua/3908556585_kompresor-24-l.jpg)
src="https://ua.intertool.ua/images/upl/ua-990-preimushchestva142.png" style="width:990px;height:600px"/>
Безмасляний компресор, потужністю . Призначений для побутового та професійного використання. Широко застосовується в медицині, стоматологічної галузі, в харчовій промисловості, в домашніх умовах і т.д. Для фарбування, підкачування коліс, Вольт, що дозволяє використовувати його будь-де. src="https://ua.intertool.ua/images/upl/350-1100.png" style="width:350px;height:350px"/>
Про робочий тиск 8 атм. Це дозволяє використовувати компресор з наступними інструментами:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
href="https://ua.intertool.ua/images/upl/ru-pneumo-table.pdf">
class="product-center_row">
Надійний і безпечний
Забезпечує автоматичний рівень до 8 ат. відкривається, якщо раптом тиск в ресивері досягло 8,5 атм. class="product-center_row"> src="https://ua.intertool.ua/images/upl/350-352.png" style="width:350px;height:350px"/>
Зручний
style="text-align:justify"> поршневої системи, а також низький рівень шуму 63 дБ. Вам не потрібно кожен раз контролювати рівень масла, в результаті компресор дуже простий в обслуговуванні. підтримувати вихідний тиск необхідний вашому інструменту або обладнанню. Для зручності монтажу шлангів або додаткового обладнання, компресор має швидкознімні з'єднання.
Компресори №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 25 кг |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Потужність | 1.1 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Об'єм | 0.104013 куб.м |
| Продуктивність | 160 л/хв |
| Тип | безмасляний |
| Тип двигуна | асинхронний однофазний |
| Тип привода | Прямий |
- Ціна: 6 499 ₴

![Компресор (24 л, 1.1 кВт, 220 В, 8атм, 160 л/хв, 1400 об./хв) INTERTOOL [PT-0026], фото 2](https://images.prom.ua/3908556586_w80_h80_kompresor-24-l.jpg)
![Компресор (24 л, 1.1 кВт, 220 В, 8атм, 160 л/хв, 1400 об./хв) INTERTOOL [PT-0026], фото 3](https://images.prom.ua/3908556587_w80_h80_kompresor-24-l.jpg)
![Компресор (24 л, 1.1 кВт, 220 В, 8атм, 160 л/хв, 1400 об./хв) INTERTOOL [PT-0026], фото 4](https://images.prom.ua/3908556588_w80_h80_kompresor-24-l.jpg)
![Компресор (24 л, 1.1 кВт, 220 В, 8атм, 160 л/хв, 1400 об./хв) INTERTOOL [PT-0026], фото 5](https://images.prom.ua/3908556589_w80_h80_kompresor-24-l.jpg)
![Компресор (24 л, 1.1 кВт, 220 В, 8атм, 160 л/хв, 1400 об./хв) INTERTOOL [PT-0026], фото 6](https://images.prom.ua/3908556590_w80_h80_kompresor-24-l.jpg)
![Компресор (24 л, 1.1 кВт, 220 В, 8атм, 160 л/хв, 1400 об./хв) INTERTOOL [PT-0026], фото 7](https://images.prom.ua/3908556591_w80_h80_kompresor-24-l.jpg)
![Компресор (24 л, 1.1 кВт, 220 В, 8атм, 160 л/хв, 1400 об./хв) INTERTOOL [PT-0026], фото 8](https://images.prom.ua/3908556592_w80_h80_kompresor-24-l.jpg)
![Компресор (24 л, 1.1 кВт, 220 В, 8атм, 160 л/хв, 1400 об./хв) INTERTOOL [PT-0026], фото 9](https://images.prom.ua/3908556593_w80_h80_kompresor-24-l.jpg)
