вверхвниз
![Компресор (200 л, 7,5 кВт, 380 В, 10 атм, 1050 л/хв) INTERTOOL [PT-0040], фото 1](https://images.prom.ua/3908557097_kompresor-200-l.jpg)
Компресор (200 л, 7,5 кВт, 380 В, 10 атм, 1050 л/хв) INTERTOOL [PT-0040]
- Готово до відправки
- Код: PT-0040
36 999 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару

src="https://ua.intertool.ua/images/upl/ua-990-preimushchestva135.png" style="width:990px;height:600px"/>
Компресор, потужністю у майстернях, автосервісах, у будівництві та для особистого використання. Здатний виконувати надскладні тривалі завдання. Намагається компресор від мережі 38 style="">
Надійний і безпечний
Зручний у роботі
чотирма колесами і рукоятками, розміщеними на ресівер, манометром.Контроль подачі стисненого повітря безпосередньо з ресівера здійснюється за допомогою наявного кульового крана.
Для зручності монтажу шлангів або додаткового обладнання, компресор має швидко з'єднуватися при від'єднанні. зливу конденсату. src="https://ua.intertool.ua/images/upl/ru-350-iko-2.png" style="height:85px;width:350px"/>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 220 кг |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Потужність | 7.5 Вт |
| Напруга живлення | 380 В |
| Об'єм | 0.686000 куб.м |
| Продуктивність | 1050 л/хв |
| Тип | Оливний |
| Тип двигуна | асинхронний трифазний |
| Тип привода | ремінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 999 ₴

![Компресор (200 л, 7,5 кВт, 380 В, 10 атм, 1050 л/хв) INTERTOOL [PT-0040], фото 2](https://images.prom.ua/3908557098_w80_h80_kompresor-200-l.jpg)
![Компресор (200 л, 7,5 кВт, 380 В, 10 атм, 1050 л/хв) INTERTOOL [PT-0040], фото 3](https://images.prom.ua/3908557099_w80_h80_kompresor-200-l.jpg)
![Компресор (200 л, 7,5 кВт, 380 В, 10 атм, 1050 л/хв) INTERTOOL [PT-0040], фото 4](https://images.prom.ua/3908557100_w80_h80_kompresor-200-l.jpg)
![Компресор (200 л, 7,5 кВт, 380 В, 10 атм, 1050 л/хв) INTERTOOL [PT-0040], фото 5](https://images.prom.ua/3908557101_w80_h80_kompresor-200-l.jpg)
![Компресор (200 л, 7,5 кВт, 380 В, 10 атм, 1050 л/хв) INTERTOOL [PT-0040], фото 6](https://images.prom.ua/3908557102_w80_h80_kompresor-200-l.jpg)
![Компресор (200 л, 7,5 кВт, 380 В, 10 атм, 1050 л/хв) INTERTOOL [PT-0040], фото 7](https://images.prom.ua/3908557103_w80_h80_kompresor-200-l.jpg)
