
Мультиметр цифровий INTERTOOL MD-0001
- Готово до відправки
- Код: MD-0001
649 ₴
Під час роботи будь-якому електрику, радіоаматору або майстру з ремонту електротехніки необхідно вимірювати силу струму, напругу, опір та ін. До появи мультиметрів (тестерів) це займало багато часу і вимірювалося лише спеціалізованими громіздкими приладами. обрив, виконує виміри постійної та змінної напруги, сили струму, опору, а також тестує транзистори тощо. Усі базові вимірювання електричних приладів в одному компактному пристрої. Легкість у використанні Значення відображаються на ЖК-екрані, а для зручності мультиметр оснащений підсвічуванням екрана та функцією фіксації значення. набули широкого поширення як у майстернях, так і в побуті.
Легкий та компактний корпус мультиметра виготовлений із міцного та надійного пластику. Прогумований чохол по периметру корпусу не ковзає в руках і захищає від механічних пошкоджень. Підставка (відкидна ніжка) на задній частині легко відкривається і дозволяє встановити прилад у зручному положенні.
У комплекті з приладом йде два щупи (чорний та червоний). На передній панелі мультиметра розташовується жк-дисплей 3.5”, кнопка «HOLD», кнопка підсвічування, круговий перемикач режимів роботи та меж, три входи під щупи.
В, які поставляються в комплекті. в потрібний режим роботи виконується замір. 2000 мА / 2;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Загальні | |
| Вага | 0.315 кг |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Електроживлення | Батарея 2х1.5 В (АА) |
| Об'єм | 0.000977 куб.м |
| Підсвітка | Да |
| Режими роботи | постійний струм, постійна напруга,<br>змінна напруга, опір, тестування діодів,<br>перевірка провідності електричних кіл зі звуковою індикацією,<br>генератор вихідного сигналу |
| Стандарт безпеки | IEC 61010 CATI 600 В, подвійна ізоляція |
| Тип | Вимірювальний прилад |
- Ціна: 649 ₴









