![Компресор (300 л, 11 кВт, 380 В, 8 атм, 1600 л/хв) INTERTOOL [PT-0050], фото 1](https://images.prom.ua/3908538202_kompresor-300-l.jpg)
Компресор (300 л, 11 кВт, 380 В, 8 атм, 1600 л/хв) INTERTOOL [PT-0050]
- Готово до відправки
- Код: PT-0050
69 999 ₴

Здатний виконувати надскладні тривалі завдання. Намагається компресор від мережі 38 style="">
повітрям великих споживачів Завдяки більшому об'єму ресивера 300 л та високої продуктивності, до компресора можна підключати одночасно кілька пневмоінструментів, при цьому сумарна витрата повітря споживачами не повинна перевищувати продуктивність компресора.
Надійний і безпечний Забезпечення автоматичного запуску і вимкнення при досягненні заданого автоматикою рівня тиску. Компресор накачує ресивер до 10 атм. виступає в ролі додаткового захисту, випускаючи з ресивера надлишкове стиснене повітря. кнопкою перезапуску. src="https://ua.intertool.ua/images/upl/350-346.png" style="width:350px;height:350px"/> трьома сталевими циліндрами. Це забезпечує ефективне охолодження і зменшує навантаження на двигун. на 2-2,5 атм., що дозволяє компресору відпочивати, збільшуючи ресурс. VD-L 100; INA Komprina 100; AGIP Dicrea 100. Зручний у роботі
class="product-center_row">
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Продуктивність | 1600 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 300 л |
| Вага | 336 кг |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Оливний |
| Гарантія | 3 |
| Потужність | 11 Вт |
| Об'єм | 1.309105 куб.м |
| Напруга живлення | 380 В |
| Тип двигуна | асинхронний трифазний |
| Тип привода | пасової |
- Ціна: 69 999 ₴

![Компресор (300 л, 11 кВт, 380 В, 8 атм, 1600 л/хв) INTERTOOL [PT-0050], фото 2](https://images.prom.ua/3908538203_w80_h80_kompresor-300-l.jpg)
![Компресор (300 л, 11 кВт, 380 В, 8 атм, 1600 л/хв) INTERTOOL [PT-0050], фото 3](https://images.prom.ua/3908538204_w80_h80_kompresor-300-l.jpg)
![Компресор (300 л, 11 кВт, 380 В, 8 атм, 1600 л/хв) INTERTOOL [PT-0050], фото 4](https://images.prom.ua/3908538205_w80_h80_kompresor-300-l.jpg)
![Компресор (300 л, 11 кВт, 380 В, 8 атм, 1600 л/хв) INTERTOOL [PT-0050], фото 5](https://images.prom.ua/3908538206_w80_h80_kompresor-300-l.jpg)
![Компресор (300 л, 11 кВт, 380 В, 8 атм, 1600 л/хв) INTERTOOL [PT-0050], фото 6](https://images.prom.ua/3908538207_w80_h80_kompresor-300-l.jpg)
![Компресор (300 л, 11 кВт, 380 В, 8 атм, 1600 л/хв) INTERTOOL [PT-0050], фото 7](https://images.prom.ua/3908538208_w80_h80_kompresor-300-l.jpg)
![Компресор (300 л, 11 кВт, 380 В, 8 атм, 1600 л/хв) INTERTOOL [PT-0050], фото 8](https://images.prom.ua/3908538209_w80_h80_kompresor-300-l.jpg)
![Компресор (300 л, 11 кВт, 380 В, 8 атм, 1600 л/хв) INTERTOOL [PT-0050], фото 9](https://images.prom.ua/3908538210_w80_h80_kompresor-300-l.jpg)
