вверхвниз

Комплек насадок до викруток PZ0 1/4" x 25 мм, уп. 25 од. INTERTOOL VT-0020
- Готово до відправки
- Код: VT-0020
139 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-0020
| Тип | викруткові насадки |
|---|---|
| Тип насадки | PZ0 |
| Довжина | 25 мм |
| Кількість | 25 шт |
| Шестигранник | 1/4" |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Вага | 0,160 кг |
| Обсяг | 0,0000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16 кг |
| Довжина: | 25 м |
| Об'єм | 1 куб.м |
| Тип насадок | PZ0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴




