![Набір корончастих свердел по деревині збірний 64-127 мм, 8 шт. (64,76,89,102,127мм) INTERTOOL [BT-0024], фото 1](https://images.prom.ua/4097286743_nabir-koronchastih-sverdel.jpg)
Набір корончастих свердел по деревині збірний 64-127 мм, 8 шт. (64,76,89,102,127мм) INTERTOOL [BT-0024]
- Готово до відправки
- Код: BT-0024
179 ₴
Характеристики
Тип корончаті свердла
Кількість в наборі 8 Од.
Діаметр свердла 64; 76; 89; 102; 127 мм
Застосування для пластику і деревини
Вага 0,775 Кг


Призначення
Цей комплект свердел призначений для ефективного й точного свердління м'яких порід дерева, гіпсокартону, пластику, деревно-стружкових плит та інших подібних матеріалів. П’ять коронок великого діаметра 64, 76, 89, 102, 127 мм забезпечують різноманітність у виборі потрібного розміру отвору для різних завдань.

Якісна робота
Коронки виготовлені з якісної сталі, що гарантує максимальну зносостійкість та тривалий строк служби. У комплекті є центрувальне свердло діаметром 8 мм, що забезпечує точний та легкий початок свердління. Два перехідники в наборі з шестигранним хвостовиком не провертаються та надійно фіксуються в патроні дриля або верстата.

Зносостійка конструкція
Коронки, тримачі та перехідник виготовлені із загартованої сталі з високим рівнем твердості, мають основні переваги:
- Міцність та стійкість до зносу.
- Ефективне свердління, зберігають свою гостроту при роботі з твердими поверхнями.
- Збільшений ресурс та тривалий строк служби.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Набір коронок свердлильних |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Дерево, Піноматеріали, Гіпсокартон |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальний діаметр | 64 мм |
| Максимальний діаметр | 127 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальне |
| Обробка матеріалу | Дерево, Алюміній |
| Конструкція | Збірна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.775 кг |
| Об'єм | 0.001546 куб.м |
| Кількість у наборі | 8 од. |
| Застосування | для пластику і деревини |
- Ціна: 179 ₴

![Набір корончастих свердел по деревині збірний 64-127 мм, 8 шт. (64,76,89,102,127мм) INTERTOOL [BT-0024], фото 2](https://images.prom.ua/4097286742_w80_h80_nabir-koronchastih-sverdel.jpg)
![Набір корончастих свердел по деревині збірний 64-127 мм, 8 шт. (64,76,89,102,127мм) INTERTOOL [BT-0024], фото 3](https://images.prom.ua/4097286744_w80_h80_nabir-koronchastih-sverdel.jpg)
