вверхвниз
![Комплект насадок викруткових PH1, PH2, PZ1, PZ2 1/4 "* 50мм, ACR, S2, уп. 5од., STORM INTERTOOL [VT-0205], фото 1](https://images.prom.ua/4202906881_komplekt-nasadok-vikrutkovih.jpg)
Комплект насадок викруткових PH1, PH2, PZ1, PZ2 1/4 "* 50мм, ACR, S2, уп. 5од., STORM INTERTOOL [VT-0205]
- Готово до відправки
- Код: VT-0205
129 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару

Комплект викруткових насадок (біт) призначений для ефективного відкручування та закручування популярних кріпильних елементів з типом шліцю PH1, PH2, PZ1, PZ2. Використовується як у ручному інструменті, так і з дрелями, шуруповертами та гвинтовертами завдяки універсальному шестигранному хвостовику 1/4".
Висока якість виробництва
Насадки виготовлені з високоміцної сталі S2, яка вважається найкращою у своєму сегменті. У складі цієї сталі є молібден і кремній, які надають виробу високий опір до навантажень і низький поріг оборотної деформації. Також сталь S2 відрізняється довговічністю і не схильна до тендітного руйнування, біти стійкі до корозії. Твердість сталі складає 61-62 HRC.
Наконечник ACR
Спеціальні насічки ACR (Anti-Cam-Out Ribs) на робочих гранях наконечника покращують зчеплення зі шліцем кріплення. Таким чином біта надійно фіксується в шліцах шурупів, шурупів та ін.
Викрутки №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.065 кг |
| Кількість | 5 од. |
| Матеріал | Сталь S2 |
| Об'єм | 0.000139 куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Тип насадки | PH1, PH2х2, PZ1, PZ2 |
| Шестигранник | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴

![Комплект насадок викруткових PH1, PH2, PZ1, PZ2 1/4 "* 50мм, ACR, S2, уп. 5од., STORM INTERTOOL [VT-0205], фото 2](https://images.prom.ua/4202906883_w80_h80_komplekt-nasadok-vikrutkovih.jpg)
![Комплект насадок викруткових PH1, PH2, PZ1, PZ2 1/4 "* 50мм, ACR, S2, уп. 5од., STORM INTERTOOL [VT-0205], фото 3](https://images.prom.ua/4202906885_w80_h80_komplekt-nasadok-vikrutkovih.jpg)
