![Правило трапецієподібне, 1000 мм, ширина: 91 мм, 1 ребро жорсткості INTERTOOL [MT-2210], фото 1](https://images.prom.ua/4097283156_pravilo-trapetsiyepodibne-1000.jpg)
Правило трапецієподібне, 1000 мм, ширина: 91 мм, 1 ребро жорсткості INTERTOOL [MT-2210]
- Готово до відправки
- Код: MT-2210
349 ₴
Характеристики
Товщина профілю 0,8 мм
Тип правило трапецієподібне
Ширина ребра 14.2 мм
Довжина 1000 мм
Матеріал виготовлення алюміній
Країна-виробник Україна
Вага 0,468 Кг
Об'єм 0,001432 Куб.м
Опис



Призначення
Будівельне алюмінієве правило призначене для вирівнювання поверхонь. За його допомогою ви відмінно впораєтеся з розрівнюванням гіпсової, вапняної чи цементної штукатурки. Також може застосовуватись для вирівнювання бетонної суміші під час стягування підлоги.

Надійна конструкція
Виготовлене правило із міцного алюмінієвого профілю, дуже легке й не схильне до впливу корозії. Алюміній не боїться вологи, не набухає та не деформується, при цьому має малу вагу. Має форму прямокутної трапеції, довжиною 100 см. Така трапецієподібна форма дозволяє штукатурному правилу зберігати жорсткість та доводити поверхню практично до ідеальної рівності.

Зручність у роботі
Форма з додатковим упором під пальці майстра забезпечує зручність в роботі та надійне утримання правила у руці при інтенсивних роботах. Після закінчення роботи правило легко очищається від залишків розчину.
Знайшли помилку в описі? Виділіть її та натисніть CTRL + Enter або
Фото

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.468 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | правило трапецієподібне |
| Довжина правила | 1000 см |
| Ширина ребра | 15 мм |
| Об'єм | 0.001432 куб.м |
| Товщина полотна | 1 мм |
- Ціна: 349 ₴

![Правило трапецієподібне, 1000 мм, ширина: 91 мм, 1 ребро жорсткості INTERTOOL [MT-2210], фото 2](https://images.prom.ua/4097283158_w80_h80_pravilo-trapetsiyepodibne-1000.jpg)
