вверхвниз
![Шланг спіральний 20м (ПВХ до 15 атм) INTERTOOL [PT-1705], фото 1](https://images.prom.ua/6272431689_shlang-spiralnij-20m.jpg)
Шланг спіральний 20м (ПВХ до 15 атм) INTERTOOL [PT-1705]
- Готово до відправки
- Код: PT-1705
299 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару


Призначення
Шланг повітряний із ПВХ використовується для повітряних магістралей пневматичного обладнання. Відмінно підходить для подачі повітря на продувний інструмент, при ремонті автомобілів, забиванні цвяхів і скоб, внутрішньої обробки, будівництва та ін.
Зручність
Шланг дуже гнучкий і здатний розтягуватись до 20 метрів під час роботи. Він не плутається і не перекручується, у згорнутому вигляді займає мало місця. Забезпечує простоту використання, особливо в тісних та захаращених місцях. Гладка поверхня шланга запобігає пошкодженню делікатних поверхонь, таких як пофарбовані стіни та оздоблення, дерев'яна підлога та ламінат.Шланг підключається до системи за допомогою швидкороз'ємних з'єднань європейського типу, вони герметичні і дозволяють швидко підключити пневмоінструмент до компресора.

Надійність
Виготовлений з полівінілхлориду, він дуже легкий, стійкий до стирання, зносу, олії та жиру. Міцна конструкція витримує робочий тиск до 15 атм. Завдяки спеціальним спіральним обмежувачам на кінцях шланга забезпечується цілісність виробу, він захищений від заломів та можливих пошкоджень.
| Модель | Діаметр, мм | Довжина, м |
| PT-1702 | 6х8 | 15 |
| PT-1703 | 6х8 | 5 |
| PT-1704 | 6х8 | 10 |
| PT-1705 | 6х8 | 20 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 8 мм |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал виробу | Полівінілхлорид |
| Область застосування виробу | Пневматичний інструмент |
| Робоче середовище | Газ, Газоподібне середовище, Повітря, Кисень |
| Тип виробу | Шланг |
| Конструктивні особливості | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Фізичні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Робочий тиск | 15 бар |
| Руйнівний тиск | 25 бар |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальний радіус вигину | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65 кг |
| Діаметр шланга | 6x8 |
| Довжина шлангу | 20 м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Об'єм | 0.005446 куб.м |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴

![Шланг спіральний 20м (ПВХ до 15 атм) INTERTOOL [PT-1705], фото 2](https://images.prom.ua/6271739182_w80_h80_shlang-spiralnij-20m.jpg)
![Шланг спіральний 20м (ПВХ до 15 атм) INTERTOOL [PT-1705], фото 3](https://images.prom.ua/6271739184_w80_h80_shlang-spiralnij-20m.jpg)
![Шланг спіральний 20м (ПВХ до 15 атм) INTERTOOL [PT-1705], фото 4](https://images.prom.ua/6271739183_w80_h80_shlang-spiralnij-20m.jpg)
