вверхвниз

Комплект насадок до викруток PH1/PH2 1/4" x 75 мм, уп. 10 од. INTERTOOL VT-0015
- Готово до відправки
- Код: VT-0015
189 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-0015
| Тип | викруткові насадки |
|---|---|
| Тип насадки | PH1/PH2 |
| Довжина | 75 мм |
| Кількість | 10 шт |
| Шестигранник | 1/4" |
| Матеріал | Cr-V сталь |
| Вага | 0,170 кг |
| Обсяг | 0,000207 куб.м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.125 кг |
| Довжина: | 50 м |
| Кількість | 10 од. |
| Об'єм | 0.00015 куб.м |
| Тип | викруткові насадки |
| Тип насадки | PH2 |
| Шестигранник | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴




