
Візок ручний складаний до 60 кг, 385*375*960, колеса 130 мм, (сталевий) INTERTOOL LT-9006
- Готово до відправки
- Код: LT-9006
1 499 ₴
Використання ручного візка значно знижує витрати часу та сил на переміщення вантажів. Підходить для перевезення на складах, торгових точках та в домашньому господарстві.
Особливості
- Спеціальний механізм дозволяє розкласти і скласти візок за кілька секунд.
- Дуже легкий та компактний у складеному вигляді.
- Надійно підхоплює й перевозить вантажі завдяки широкій рифленій платформі.
- М'який хід та зручна ручка дозволяють керувати однією рукою.
Легка вага (3.6 кг) та швидкий перехід в робочий стан роблять візок дуже зручним у використанні. У складеному вигляді компактний (710х390х50 мм), легко поміститься в багажник автомобіля. Підготовка до роботи здійснюється двома діями:
- розкладіть ручку
- опустіть платформу.
Візок виготовлений зі сталі, служить Вам довго та надійно. У розкладеному стані ручка зручна за висотою (960 мм). Фіксується замками як в складеному, так і в розкладеному вигляді. Відкидна сталева платформа з габаритами 385х235 мм дозволяє швидко підхоплювати вантаж. Платформа міцна, не гнеться та не деформується завдяки ребрам жорсткості, рифленій поверхні та загнутому опорному краю.
Візок не вимагає особливих умінь та великих витрат Вашої сили. Трохи відхиливши рукоятку на себе, Ви з легкістю перевезете вантаж загальною вагою до 60 кг. М'яка ручка надійно сидить у руці навіть в дощ, зменшує навантаження на кисть та дозволяє довше працювати без втоми.
Прогумовані колеса великі, діаметром 130 мм, мають м'який хід. Ручний візок дуже легкий в управлінні завдяки своїй невеликій вазі та габаритам.
Забудьте про важкі сумки, пакети та мішки! Перевозьте вантажі в кілька разів швидше з цим надійним візком!
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL LT-9006
| Діаметр колеса | 130 мм |
|---|---|
| Вантажопідйомність | до 60 кг |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Габаритні розміри | в робочому стані 385х375х960 мм в складеному вигляді 710х390х50 мм |
| Виліт майданчика | 230 мм |
| Вага | 3,590 кг |
| Об'єм | 0,002060 куб.м |
Опис



Призначення
Ручний візок здатний значно зменшити витрати часу та сил на переміщення вантажів. Підходить для перевезення у закритих складах, на торгових точках та в домашньому господарстві.

Зручна складана конструкція
Мала вага (3.6 кг) та швидкий перехід в робочий стан роблять візок дуже зручним у використанні. Компактний у складеному вигляді (710*390*50 мм), легко поміститься в багажник автомобіля. Підготовка до роботи здійснюється у дві дії:
- розкладіть ручку;
- опустіть платформу.

Надійний
Візок виготовлений зі сталі, служитиме вам довго та надійно. У розкладеному стані ручка зручна за висотою (960 мм). Фіксується замками як в складеному, так і в розкладеному вигляді. Відкидна сталева платформа з габаритами 385*235 мм дозволяє швидко підхоплювати вантаж. Платформа міцна, не гнеться та не деформується завдяки ребрам жорсткості, рифленій поверхні та загнутому опорному краю.

Легкий у керуванні
Візок не вимагає особливих умінь та великих витрат вашої сили. Трохи відхиливши рукоятку на себе, ви легко перевезете вантаж загальною масою до 60 кг. М'яка ручка надійно сидить у руці навіть в дощ, зменшує навантаження на кисть та дозволяє довше працювати без втоми.
Великі прогумовані колеса, діаметром 130 мм, мають м'який хід. Ручний візок дуже легкий у керуванні завдяки своїй невеликій вазі та габаритам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.59 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | в робочому стані<br>385х375х960 мм<br>в складеному вигляді<br>710х390х50 |
| Виліт майданчика | 23 см |
| Об'єм | 0.00206 куб.м |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Діаметр колеса | 130 мм |
- Ціна: 1 499 ₴










