Реле напруги із сенсорним керуванням для встановлення в розетку
Реле напруги ZUBR SR1 red призначене для захисту електричного обладнання від надмірних стрибків напруги. Пристрій діє за принципом відсікача: подача навантаження припиняється при виході напруги за встановлені межі.
- імпульсний блок живлення — зменшує споживання енергії самим реле
- просте встановлення
- затримка вмикання навантаження
- збереження критичних значень напруги в енергонезалежній пам’яті
Зручність в управлінні
Налаштування роботи реле здійснюється лише за допомогою чотирьох кнопок. Білий цифровий екран відображає поточну напругу, системні оповіщення та спрощує навігацію в меню. Подача навантаження відбудеться після закінчення часу затримки, про що повідомляє зелений індикатор.
Затримка увімкнення
Реле відключить навантаження при перевищенні допустимих значень напруги, а поновлення її подачі відбудеться через встановлений час затримки. Ви можете налаштувати тривалість затримки, виходячи з типу підключеного обладнання. Для чутливої до частих відключень напруги техніки (наприклад, компресорного обладнання - холодильників, кондиціонерів та ін.) ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки на 120-180 с.
З реле напруги ZUBR SR1 можна обрати професійну модель відключення напруги. Вона дозволить не відключати навантаження при безпечних за значенням та тривалості відхилень напруги.
Безпека під час використання
Ви можете встановити блокування кнопок, щоб ніхто інший не змінив налаштування реле (наприклад, ваші діти). Пристрій захищений від перегріву: при підвищенні температури всередині корпусу до 80 ° С реле відключить навантаження і повідомить про перегрівання. Відновлення роботи відбудеться після зниження температури до 60 °С.
Технічні характеристикиZUBR SR1 red
| Категорія продукції | Реле напруги |
| Ток, А | 16 |
| Спосіб монтажу | В розетку |
| Кількість фаз | 1ф. (230 В) |
| Термозахист | Є |
| TrueRMS | Є |
| Проф. затримка відключення | Є |
| Нижня межа напруги | 120-210 В |
| Верхня межа напруги | 220-280 В |
|
Номінальна потужність навантаження |
3 000 ВА |
|
Час відключення навантаження при зниженні напруги: не більше |
не более 1 с (>120 В), не более 0,04 с (<120 В) |
|
Час відключення навантаження при перевищенні напруги: не більше |
0,04 с |
| Час затримки ввімкнення навантаження | 3-600 с |
| Напруга живлення | 100-420 В |
|
Споживання струму при 230 В режимі сну |
не более 2,8 мА |
| Маса | 0,185 кг ±10% |
| Габаритні разміри (Ш х В х Г) | 60 х 106 х 76 мм |
| Кількість комутацій під навантаженням, не менше | 50 000 циклов |
| Кількість комутацій без навантаження, не менше | 20 000 000 циклов |
| Ступінь захисту по ГОСТ 14254 | IP20 |
| Потужність, ВА | 1 000 - 3 500 |
|
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості |
не більше 5,8 мА |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.04 сек |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін служби | 10 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | У розетку |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 106 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальний струм | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
- Ціна: 980 ₴







